Teate mis? Ma olen väsinud

Nagu ikka novembri lõpule kohane, oli kogu möödunud koolinädal täis igasuguseid üritusi, stiilikaid, erinevaid tegevusi. Lihtsalt nii väsitav nädal oli, ma siiamaani tahaks edasi magada, aga seda vist ei ole okei teha kell seitse õhtul. 
Viimane novembrikuu nädal tähendab meie kooli õpilastele igal aastal oma-kooli-nädalat. Inimkeeli öeldes tähistatakse sellel nädalal meie kooli sünnipäeva (tänavu sai meie kool 106-aastaseks). Igal päeval on oma stiil.
80ndate tibid
Esmaspäeval oli stiiliks 80ndad, mil riietusin ennast hõbedasse läikivasse kolmveerandvarrukatega pluusi, musta seelikusse ja sukapükstesse, vürtsi lisasid ka kootud erkrohelised säärised, tumesinine vöö ja sinakas-rohelised ketsid, juuksed olid tugevalt sassi aetud ja ühelt poolt klambritega kinni pandud.
Samal õhtul oli meie, 9-ndate klasside, korraldada väikeste disko, mis ütleme nii, et läks täitsa hästi. Tekkis küll mõningaid komplikatsioone, kuid lõppude lõpuks lahenes kõik väga hästi.
Teisipäeva stiiliks oli sport. Sellega läks lihtsalt, sain lõpuks koolis mugavate riietega olla. Minu puhul tähendas see siis jooskupükste, -tossude ja dressipluusi kandmist. Peale tunde toimus põhikooliklassidele iga-aastane Põhikooliturniir, kus põhikooli õpilased võtavad mõõtu erinevates ülesannetes (sel aastal teatejooksus, koogi valmistamises, puutöös, lühinäidendis ja karaokes). Selline tore ja meelt lahutav üritus.
Kolmapäeval võtsime oma klassiga osa karjääripäevast. Tegemist on mõne-tunnise istumisega koos teiste põhikooliõpilastega, mil erinevad ameti-esindajad tutvustavad meile oma ametit, kuidas selleni jõuda ja kuidas üldse kõike teha. Selline omamoodi tore ja hariv asi.
Neljapäeval toimus õhtul Hammerbecki Gala, mis on väga pidulik üritus 7-12 klassidele. Gaalal tunnustatakse kõiki parimaid erinevates kategooriates (näiteks aasta kunstnik, -laulja, -sportlane, -õpetaja jne). Nagu ka eelnevatel aastatel, olin esitatud aasta muusiku nominendiks. Ja nagu ka eelnevatel aastatel, ma seda tunnustust ei pälvinud, ega ma ei imesta ka. :)
Hammerbeckil
Reedese päeva õhtu oli ''pisut'' rajum kui kõik eelnevad päevad. Õhtul toimus meil koolis õpilasesinduse laager, mis nägi välja selline, et kõik olidki lihtsalt lõbusad ja rõõmsad. Oma laagrit alustasime ühiselt kinno minekuga (vaatasime ''The Hunger Games''i viimast osa). Peale seda ründasime kogu kambaga oma linna Selverit ja ostsime igasugust sööki kokku, et  seejärel hakata pitsat valmis vorpima. Päris heaaaa. Ülejäänud aeg möödus koos olles. Mängisime erinevaid seltskonnamänge, tegime meeskondades Playboxe ja laulsime karaoket. Ülivinge laager oli, selline chill ja lihtsalt olemine heas seltskonnas. Kuid tõesti, tegelikult juba väsitav.
Täna, nüüd laupäeval, kui koju jõudsin, läksin lihtsalt voodisse, lugesin umbes 20 lehekülge raamatut ja jäin mitmeks tunniks magama. Siiamaani tahaks tegelikult magada. Kuigi see nädal on olnud väga tore ja põnev, on see nii väsitav et peaaegu ainult magamisest koguaeg mõtlengi.

Share:

14 kommentaari

 1. Kes see tõbras siis oli, kes Sinu eest selle auhinna ära napsas? :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Plaadikeerutaja eks siis DJ :D Lihtsalt niiiii lamp on see, et aasta muusikuks oli nomineeritud veel mitmeid-mitmeid andekaid õpilasi, kes käivad muusikakoolis, mängivad erinevaid instrumente, laulavad ja siis tuleb üks DJ. Ütlen ausalt, et kui ma õpiks ka aasta-kaks laulude miximist ja kõike seda, ma saaks sama hästi hakkama. Lihtsalt nii lamp on see, et need kellel on annet ja pingutavad, neid ei märgata. Mitte et ma nüüd arvaks, et nüüd mina oleks pidanud võitma, asi on juba põhimõttes. Laulmist ja muusika tegemise kunsti instrumendi abil ei suuda igaüks.

   Kustuta
  2. Okei, kirjutasin algul kogemata eraldi kommentaariks, aga ma sinuga nii nõus selle aasta muusiku valimise koha pealt! Kui ma sama arvasin, siis mulle tuli vastu, et ei pea olema alati "klassikaline muusika", aga erinevate tuntud lugude miksimine ei ole ka minu arust aasta muusiku laureaati väärt :)

   Kustuta
 2. ������ mis tekst. Aga näe ka sama palju vaeva ja tee enda kallal sama palju tööd kui ma, vöib-olla valivad PG õpilased ja õpetajad kunagi ka sind aasta muusikuks ����

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sander, kas Sa praegu väidad, et kõik õpilased meie koolis kes laulavad või mängivad erinevaid instrumente, ei näevad vähem vaeva kui Sina? ''Aga näe ka sama palju vaeva ja tee enda kallal sama palju tööd kui ma''. Mitu aastat oled Sina tegelenud laulude miksimisega- mõni aasta? Mitu aastat olen mina laulnud? 13 aastat. Kas märkad seda vahet juba aastates?
   Ma ka eelnevalt mainisin, et ma ei arvagi et mina oleksin pidanud auhinna saama, vaid keegi teine, sest
   a) Muusikakooli õpilased õpivad seal juba mitmeid aastaid
   b) Igaüks ei suudagi laulda/pilli mängida
   c) Meie koolis on väga palju andekaid muusikuid just selliseid, kes mängivad klaverit, tšellot, viiulit, kitarri, flööti, trumme ja mida kõike veel (millist instrumenti Sina nendest valdad?)

   Kas meil on üldse mõtet siin enam rääkida vaeva nägemisest?

   Kustuta
  2. Võib-olla peaks mõtlema žanri vahetamisele?? :D mina valdan helitehnikat üleüldiselt, nii DJ pulti kui ka helipulti(mida nendest nominentidest ei valda mitte keegi), lisaks on mul oma raadiosaade, mida teistel vist ei ole? Ja mida loeb see, kui kaua on inimene tegelenud ühe või teise asjaga? Tulemus on ju näha ;). Pole vaja mingit butthurti toota, sest ausõna, minu poolest oleks võinud selle tiitli võita ükskõik kes, nende seast, kes olid nomineeritud. Minu lugupidamine kõikide nominentide vastu, kuid sel aastal läks nii.

   Kustuta
  3. Minu arvamus sellest endiselt ei muutu :) Peaasi et inimene õnnelik on! :D
   Palju õnne ka võidu puhul, polegi veel jõudnud seda teha! :):):):)

   Kustuta
  4. Muide mis puutub žanri vahetamisse, siis ei, ma ei kavatse seda teha, sest mulle meeldib see mis ma teen ja ma peaksingi eelkõige järgima seda milles ma ise ennast hästi tunnen. Kehtib see ka ju kuulsate lauljate puhul, kes on valinud endale kindla stiili, üldiselt ka jäävad selle juurde.

   Kustuta
  5. Vot! Täpselt, samuti tunnen mina end hästi selles, mida teen, ning uudne stiil meie kooli muusikainimeste seas arvatavasti tõigi mulle tunnustuse, mida oleks väärinud kindlasti ka teised

   Kustuta
 3. Nii ilus riietus oli sul Hammerbeckil! Hästi naiselik!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, ma küll ei ütleks et see väga naiselik oli aga mulle endale ka meeldis :P

   Kustuta
 4. Linda, Sa pead sama palju vaeva nägema, siis saad ka profiks :D PS. Kas oskad tantsida sama hästi? https://www.youtube.com/watch?v=5DGe6pw8fco

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahahahahaaaha jah, järgmine DJ Ryan Angelos
   LIKE IT! :D :D

   Kustuta
 5. Vaat, millise möllu ma veeklaasis ühe oma tagasihoidliku küsimusega tekitasin :D

  VastaKustuta