[4/30] Kuidas võita minu(?) südant

Kuna mul on täna vääääääääääääääääga kiire ja väga palju keemia kontrolltööks õppida, siis tegin tänase 30-päevase-challenge'i postituse totaalselt möödaminnes ja vist nii kiiresti kui ma vähegi suutsin. Tänaseks teemaks oli kirjutada viiest võimalusest, kuidas võita minu südant. Kuna mul endal absoluutselt praegusel hetkel sellistele asjadele mõtlemiseks aega pole (õppimine ootab) küsitlesin ennist mõningaid sõbrannasid ning panin nende öeldust nimekirja kokku.
1. Ausus ja õige käitumine voodis- Aususega olen totaalselt nõus, teise poole kohta minul enda poolt kommentaare pole (võibolla sellel sõbrannal on kogemusi jagada?) :D

2. Too mulle süüa- Söögi mainisid ära peaaegu kõik mulle vastanud sõbrannad. See tõestab praegu seda, et peale minu on söögi järele hullud ka minu sõbrannad. When food is life..

3. Ära väsi minust ära- Minu enda puhul eeldab see muidugi raudseid närve ja lossitäit kannatust.

4. Ole kõigiga (ka minuga viisakas)- Eeldan et see punkt on arusaadav.

5. Aksepteeri mind sellisena nagu ma olen- See tähendab seda, et nii hea või halb kui ma ka poleks, ära nori mind minu iseloomuomaduste pärast, mis SULLE ei meeldi, ka SINUL endal on mõningaid tobedaid jooni, mis mind kohati häirib. Kui ma mõnikord lähen peast pisut lolliks ja hakkan mööda tube roomama, naera ja ühine minuga!

Share:

5 kommentaari

 1. Khm, see esimene punkt on nüüd küll veits imelik. Aga vb tänapäeval enam ei ole kah. Justkui enne ronitaks voodisse ja siis võidetaks süda, veits nihkes sellel sõbrannal või neil sõbrannadel siis selle teemaga. Või siis näitab see tegelikult seda, et ennekõike mõeldakse sellises vanuses püksis oleva instrumendiga ja kogu see kergelt närvikõdi ja liblikaid pakkuv faas, kus kohe ei joosta üksteisele keelt kurku ja kätt püksi toppima, on ebaoluline. Põhimõtteliselt ma väidan, et tõelist armastust selles eluetapis veel ei tunta, kõik on suht füüsiline.

  PS. Kui mingi kutt neid kriteeriume täidab, siis on igal teisel võimalik nende neidude südameid võita. Ma oleks eeldanud, et siia TOP5 pääsevad mingid sellised erilised omadused ja asjad, mida igal suvalisel pole. Midagi haruldast, mis tõmbab põlvist nõrgaks. Ses suhtes igaks juhuks mainin, et ma saan aru, et need polnud kõik päris Sinu kriteeriumid ja nii edasi, aga üldiselt rääkides, siis kogu see on suht kummaline, milliste tingimuste järgi on võimalik südant võita. Minu südame võidaks näiteks sellega, kui kutt pöörab mulle erilisemat tähelepanu kui teistele, märkab ja kannab hoolt selle eest, et mul oleks kõik hästi. Kirjutab mulle luuletuse või laulu, kingib lilli, kutsub mereäärde jalutama, paneb mind naerma ja hästi tundma... Sellised väikesed asjad :) Pluss ei tohiks unustada, et lisaks väikestele asjadele on oluline ka füüsiline välimus, et kutt oleks hoolitsetud välimusega. Ei jalutaks mingi plekiste pükste, haisva särgi ja ajamata piimakaga ringi, see on big turn off! ;)

  VastaKustuta
 2. Kaikene, esiteks postitus valmis 15 minutiga, mis on konkreetne turbo. Teiseks, need kellelt ma seda küsisin, vastasid lihtsalt esimese mõtte mis pähe torkas, enamus neist olid mõtetega koduste tööde juures. Kolmandaks nad tegelikult ei teadnudki miks mul seda teadmist vaja läheb. :D
  Kui mul oleks reaalselt aega olnud, oleksin korraliku asja õigete mõtetega kirjutanud, aga kui aega pole siis ei ole midagi teha :P

  VastaKustuta
 3. Sa ei pea õigustama :)
  Ma kirjutasin ka möödaminnes kommentaari ja mulle turgatasid esimese asjana just need mõtted pähe ja leian, et need ongi kõige vahetumad ja õigemad. Pealegi ma juba kirjutasin, et sain aru, et need pole päris Sinu kriteeriumid, aga siiski kellegi omad ja las pealegi olla, ma jään kõigest hoolimata enda seisukohale, et selles vanuses on teised asjad olulised ja isegi, kui ma kõlan praegu nagu mingi saja aastane muld, siis tegelikult saab inimene alles siis aru, mis on tõeline armastus ja väärtushinnangud, mida hindab, elu jooksul. Praegu pigem katsetamise ja oletamise faas.

  VastaKustuta
 4. Kus Sa kadunud oled? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. M e g a k i i r e d ajad! Nüüd vaheajal kirjutan oma kadumise põhjustest, luban!

   Kustuta