[1/30] 10 asja mis muudavad mind õnnelikuks

Alustan täna blogipostituste 30-päeva katsumuse esimese postitusega. Tänasel 1. päeval pean kirjutama kümnest asjast, mis teevad mind, praeguseks veel 16-aastast neiut, õnnelikuks.
1. Perekond, sugulased- Pere ja sugulastega koos olemine on suurim kingitus, mis elul meile anda on. Nemad teavad sind kõige paremini, oskavad kuulata, nõu anda, olla olemas kui neid on vaja.

2. Sõbrad- Sõbrad on need, kes teavad meid kohati veelgi paremini, olenevalt olukorrast, teemast. Ka nemad on inimesed, kellega jagada rõõmu, kurbust, viha (?). Nad teavad meie käitumist ning meie nende omi.

3. Laulmine- Ma olen laulmisega tegelenud nii kaua kui mäletan. Jah, ma pole selles niiiiiii hea kui ehk võiks, aga ma armastan seda mida ma teen. Kõige imelisem selle juures on asjaolu, et ma muutun ajaga ainult paremaks. 

4. Muusika üleüldiselt- Pole midagi paremat kui hea muusika kuulamine, musitseerimine!

4.1. Eeva Talsi!

5. Magamine-  Magamine on elu alus!

6. Head raamatud- Raamatute lugemine teeb mind rõõmsaks, ma saan sukelduda pea ees kellegi teise maailma, vaadata seal ringi ja ammutada teadmisi, kogemusi. Öö koja sarja raamatud!!!!

7. Hubane õhkkond- Küünlad, rahulik muusika, teetass, pehmed sokid ja pleed, tasane (paljude jaoks olematu) valgus, jõulutuled.

8. Edu saavutamine- Ma arvan, et ei ole inimest, kes ei oleks kunagi oma saavutuste üle rõõmus. Edu saavutamine on parim motivaator igas alas!

9. Teiste aitamine- Suurepärase tunde tekitab teadmine, et oled saanud kedagi aidata. Heaks näiteks saan tuua vabatahtlikuks olemised.

10. Huvitavate inimestega suhtlemine- Ma armastan suhelda võhivõõraste inimestega, kes astuvad suvalisel ligi ning räägivad igasuguseid põnevaid jutte oma elust, tegemistest. Viimane kord oli Paides, kui oma sõbranna Liisiga linna vahel ringi jalutasime ning meiega hakkas juttu rääkima üks väga tore ja armas vanahärra.

Share:

0 kommentaari