Kotitäis masendust

Kui nüüd täiesti aus olla, siis see konkreetne postitus on suhteliselt sunniviisiliselt kirjutatud, sest Kai käib mulle aina peale. Postitus siis sellest, miks ma viimasel ajal üldseüldse ei blogi. Minu poolt on sellele suhteliselt otsene vastus: Ma olen viimasel ajal koguaeg masenduses ja väsinud. Kõigest on kopp ees ja ei oska midagi teha. Iga päev olen terve aja megaväsinud, samas voodisse minnes on uni nagu peoga pühitud.
See oli siis asja taust. Põhjus, miks ma ei blogi on selles, et sellise meeleoluga ma kirjutan ainult vinguvaid/virisevaid/masendavaid postitusi, mida te ilmselgelt ei taha lugeda. Oletan, et see peletaks kõik hinged siit minema (mulle tuli just meelde, et täna on hingedepäev). 
Minu masendunud olek on nii hästi minu blogis näha juba oktoobri algusest. Toon siis mõned näited oma postitustest (pealkirjade peale klõpsates saate neid ka lugeda):
Suhteliselt masendav olukord, eks? Seega ma pigem säästan Teid sellest ja võtan blogimisega praegu veidi rahulikumalt, kuni mu masekas lõpuks üle läheb.

Share:

1 kommentaari

  1. Üüü, mida ma näen (õige vastus: mitte midagi :D). Tegelikult super, et blogisid- tubli tüdruk! ;)

    Ps. Ära võta siin midagi rahulikult, pane nüüd sama hooga edasi ;)

    VastaKustuta