Challalalaa, olen mitte-nii-hea blogijaaaa

Appiappiappppiiiii!!! Sorri, ma olen tõsiselt halb eeskujulik blogija. Ma tean kedagi ei huvita mu vabandused ja kõik muu diridililliiidididiii..mis iganes. Tegelikult asi ongi nii, et ma olen omadega nii ummikus, et õieti mingit vaba aega pole..aga samas pole nagu blogida ka millestki. Ma juba tunnen, kuidas mu lugejad järjest kaovad ja kaovad, sest see laisk Linda ei suvatse ühtegi postitust kirjutada ning kui kirjutab, siis on ka kõik pudru ja kapsad, normaalne sisu on puudulik.
Ega ma tegelt kavatsenudki praegu mingit konkreetset või meelt lahutavat postitust kirjutada, sest mõtteid on mul täpselt null ja mul on tegelt mega kiire õppima hakkamisega. Ehk siis jah, Linda igavad koolijutud. Homme on vene keeles kontrolltöö ja ma praegu blogimise asemel peaksingi praegu igasugu sõnu, reegleid ja kes teab mis asju õppima, aga ma kohe ei suutnud oma blogi nii tühjana vaadata, nuuks.
Aga pettuge siis järjekordselt, et normaalset ''kirjandit'' minu blogist täna ei leidnud, mul tõesti on megakiirekiire ja ma nüüd hopsti lähengi õppima.

Share:

0 kommentaari